HAKKIMIZDA

Kuruluşumuz, yüzlerce yıllık matbaacılık bilgilerini ve 44 yıllık bireysel tecrübeyi birleştirerek sizlerle hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

Gazeteler, dergiler, kitaplar, broşürler, afişler, el ilanları,insertler, dosyalar, zarflar, makbuzlar, davetiyeler,kartvizitler vb...Baskılı materyallerin tümünde hedefimiz mükemmel kaliteyi sunmaktır.

Dijital baskıda baskı süreci inanılmaz süratlidir. Çayınız bitmeden kataloğunuz hazırlanmaktadır. Dakikada 70 çıktınız hazır. Baskı materyali, kağıt çeşitliliği sınırsızdır. Kreatif uygulama seçenekleri çoktur. Güncellenen bilgi, fiyat ve ürünlerinizi anında düzeltebilir, ilave edebilirsiniz.

  • Fark, uygulama yöntemlerinin yanı sıra görsel algılamanın doğasını, görsel yanılsamanın rolünü ve sözel ile görsel iletişim arasındaki ilişkileri bilmektir.

  • Fark, bir mesajı, belirli bir hikayeyi aktarırken, yine belirli bir ekonomik ve fiziksel sınırlamalarla karşı karşıya kalsa da , hedef kitleye söz konusu mesajı doğru ve etkili bir biçimde aktarmaktır.

  • Fark, iletişimin, grafik tasarımda hayati unsurun bilinmesidir. Zaten, grafik tasarımını dinamik ve çağdaş kılan şey de iletişime yönelik olmasıdır.

  • Fark; güncel bir bilgiyi, çağdaş bir beğeni anlayışı içinde ve yine çağdaş araç ve malzemelerle sunmaktır.

  • Fark, genel olarak, okunan ve izlenen görüntülerin tasarımındaki sorumluluğu bilerek, gerek iletişim, gerekse estetik kaliteyi en üst düzeye çıkarmaktır

Dijital baskıda çok Fark'ımız var!

Test

Form Gönderimi

Tamam

Adres: Yüksel Caddesi 30/A Kızılay ANKARA
Tel: +90 312 434 47 40 - 434 47 41
Fax: +90 312 433 47 32
E-Mail: bilgi@dijitalfark.com